Muzika Shqiptare, Albanian VIP, Mp3 Shqip, Muzika Rap
 

 

Bleona Qereti

Bleona is the first southeastern European artist to sell over 800,000 albums, setting a record that has yet to be broken. She is the first Albanian artist on iTunes and all of her albums and singles in that region have gone to #1.

Bleona is currently in the studio with some of music’s top producers including Timbaland, Rodney Jerkins and Makeba.

Every day I get up and am grateful for the opportunities I have created for myself. I look forward to introducing myself to the people of the United States and can’t wait to show you all who I am through my music.
 

 

Albanur Chat, Video Chat Shqiptar, Vejushkat Chat, Kosova Chat

This Chat has been released for people to make friends meet partners or chat in general. Why not register on KOSOVA CHAT and create a profile with picture

Albanur on Facebook

Follow Us

 

 
 
The latest from Bleona Qereti

Bleona Qereti Forum
Post a comment on AlbaNur about Bleona Qereti
The latest video of Bleona Qereti

The latest from Bleona Qereti

Bleona heq dorė nga ekstravaganca

 

E pranishme gati nė ēdo event nė Europė dhe Amerikė, nė mesin e yjeve tė njohura tė muzikės dhe skenės botėrore, Bleona Qereti ėshtė shfaqur dhe kėtė rradhė nė festivalin ‘’NJR Music Awards’’ nė Cannes tė Francės qė ėshtė mbajtur More MP3 on AlbaNur about 28 janar tė kėtij viti.
 

 

More MP3 on AlbaNur about tepėr kliko Kėtu!

Bleona Qereti nė festėn e “Elton John AIDS Foundation”

Bleona fillon promovimin e albumit me foto seksi! !

Bleona shkėlqen nga duart e grimierėve hollivudianė

Bleona Qereti, nga tapeti i kuq nė “qilimin fluturues”!

Bleona, futet politikė “I love Berisha”

Bleona Qereti pozon nė Palais des Festivals

Bleona Qereti mohon ndarjen nga burri

Bleona ankohet pėr burrin e saj

Bleona nuk ka fansa ka ZEMRA

Bleona nė krah tė Charlie Sheen

Bleona koncert pėr miliarderin amerikan Preston Haskel

Bleona  vesh fustan te tejdukshem, nuk perdor te brendshme

Find the latest News stories and events from AlbaNur
The latest from Albania

The latest from Kosovo

The latest from Macedonia

Mp3 Download of Bleona Qereti

Blla, Blla, Blla,  Bleona Qereti mp3

Ca i duam ca na duan, Bleona Qereti

Dashuri e Pare, Bleona Qereti mp3

Rri dhe Pak,  Bleona Qereti mp3

Do te dua Neser, Bleona Qereti mp3

Dua cfar Dua, Bleona Qereti mp3

Edhe nese me ben Perendeshe, Bleona Qereti mp3

Ekstravagantja, Bleona Qereti mp3

Ik meso si dashuro, Bleona Qereti mp3

Ja Tirana, Bleona Qereti mp3

Ky shi a bie edhe per Ty, Bleona Qereti mp3

Kam dy Djem, Bleona Qereti mp3

Kam Qejfin Tim, Bleona Qereti mp3

More MP3 on AlbaNur about Bleona Qereti

Most viewed Albanian singers on youtube 2006 - 2012

Kengtaret Shqiptar, Muzika Shqiptare, Albanian VIP

Adelina Ismaili | Meda | Genta Ismaili | Nora Istrefi | Shpat Kasapi | Zanfina Ismaili | Bleona Qereti | Elvana Gjata

Ciljeta Xhilaga | Blero | Ermal Fejzullahu | Greta Koci | Sinan Hoxha | Kaltrina Selimi | Dafina Zeqiri | Adem Ramadani

Poni Music | Adrian Gaxha | Alban Skenderaj | Agim Poshka | Alma Bektashi | Tuna Sejdiu | Ardit Gjebrea | Lajme Shqip

Arta Bajrami | Alma Bektashi | Big Mama | Edona Llalloshi | Elita 5 | Jehona Sopi | Zajmina Vasjari | Adelina Tahiri

Tingulli 3 | UnikKatili | Motrat Mustafa | Vesa Luma | Violeta Kukaj | Gjyste Vulaj | Bertan Asllani | Adelina Thaqi | Noizy

Gresa Behluli | Labinot Tahiri | Anjeza Shahini | Leonora Jakupi | Leonora Poloska | Mahmut Ferati | Video Fest | Chat

Etno Engjujt  | Vajzat Seksi | Ilir Shaqiri | Korab Shaqiri | Ylli Baka | Duli Tallava | Bedri Islami | Vejushkat | Dashuria

Jonida Maliqi | Zyber Avdiu | Muharrem Ahmeti | Shkelzen Jetishi | Gili | Mentor Kurtishi | Mihrie Braha | Rezarta Shkurta

Rovena Stefa | Sabri Fejzullahu | Shkurte Fejza | Shyhrete Behluli | Sinan Vllasaliu | Soni Malaj | Kenga Magjike | Tallava

Albanian Top Models and Albanian Miss Universe from 2004 -2013

Vajzat Seksi, Bukuroshet Shqiptare, Miss Kosova, Albanian VIP

Ertemiona Meidani | Laureta Meci | Zana Krasniqi | Nevina Shtylla | Matilda Mecini | Hasna Xhukici | Erza Haliti

Agnesa Vuthaj | Eva Pepaj | Aferdita Dreshaj | Angela Martini | Marigona Dragusha | Yllka Berisha | Kejdi Jashari

Almeda Abazi | Alma Ajazi | Liberta Spahiu | Xhuli Nura | Keshtjella Pepshi | Ciljeta Xhilaga | Alketa Musaj

Emina Ēunmulaj | Arbnora Ademaj | Ardita Ukaj | Zajmina Vasjari | Nada Zhiti | Edlira Memo | Besa Gashi

Greta Stanica | Arjeta Lataj | Antonieta Nikprelaj | Diellza Kolgeci | Irsa Demneri | Kristine Elezaj | Xhesika Berberi

Most popular politicians in Albania, Kosovo and Macedonia

Forum Politik, Politikanet Shqiptar, The latest nga Politika

Bamir Topi | Atifete Jahjaga | Sali Berisha | Hashim Thaci | Isa Mustafa | Edi Rama | Albin Kurti | Ali Ahmeti

Menduh Thaci | Behgjet Pacolli | Lulzim Basha | Jakup Krasniqi | Jozefina Topalli | Mimoza Kusari | Ramush Haradinaj

Agim Ceku | Uke Rugova | Adem Demaci | Fatmir Sejdiu | Ilir Meta | Rexhep Qosja | Rufi Osmani | Kreshnik Spahiu

Albanian Newspapers and Magazines Online

Gazeta Shqiptare, Gazetat Online, Mediat Shqiptare

Bota Sot | Epoka e Re | Gazeta Express | Fakti | Panorama Plus | Gazeta Shqip | Gazeta Shqiptare | Gazeta Lajm

Gazeta Koha Ditore | InfoPress | Gazeta Zeri | Gazeta 55 | Teuta | Kosovarja | TV Klan | Flaka | Rilindja | Paqja

Besa | Vepra | Gazeta Illyria | Gazeta Start | Tirana Observer | Koha Jone | Gazeta Korrieri | Gazeta Standard | 24 Ore

Gazaeta Metropol | Gazeta Tema | Gazeta Biznesi | Gazeta Shekulli | Sporti Shqiptar | Gazeta Spekter | Gazeta Shpallje

Albanian VIP

 
 
 
 

The latest from Kosovo, Radio Kosova, Kosova Online

Shpallje Online, Oferta Suksesi, Shpallje Falas

Libri Shqip, Libra ne Gjuhen Shqipe, Libra Shqip Falas

Filma Shqiptar, Video Filma, Studio Film

Muzika Shqip | Albanian News | Albanian Radio | Albanian Music | Albanian Chat | Albanian MP3 | Albanian Video | Albanian Movies | Muzika Online | Albanian Rap

Albanian Forum | Albanian Sport | Albanian Miss | Vajzat Shqiptare | Miss Kosova | Kosovo | Filma Shqip | Meda | Genta | Adelina Ismaili | Religion | Gazeta Shqiptare

Kosova Film | Humor Shqiptar | Albanian VIP | Rapsodet | Aferdita | Nora Istrefi | Macedonia | Libra Shqip | Historia Shqiptare | Albanian Culture | Shitblerje | Horoskopi

Video Shqip | Chat Shqip | Shqiperia | Muzik Tallava | Foto Shqiptare | Stupcat | Portokallia | Tirana Sot | Albanian TV | Koha Ditore | Big Brother Albania | Radio Shqiptare

copyright by www.muzika-shqiptare.com  / designed Shqip by tim shkupi 2008 - Contact: Webmaster